piątek, 24 lutego 2012

Mój Anioł Stróż...

Jest na świecie ktoś, kto sprawia, że życie nabiera barw...
...ktoś, kto uśmiechem potrafi sprawić, że serce bije mi szybciej...
ktoś, kto w ostatnim czasie był dla mnie wszystkim kim może być człowiek - przyjacielem, psychologiem, lekarzem... po prostu był. Wspierał mnie, przytulał, a w Jego ramionach czułam spokój.

Mąż.


Czytałam, że odnajdę odpowiedzi na to dlaczego tak się stało. Nie odnajdę. Może nie chcę, a druga sprawa...ja po prostu myślę, że nie ma odpowiedzi na pytanie: dlaczego tak się stało. Ja wiem, że prawdopodobnie dziecko było za słabe itd, ja to wiem, ale...ale dlaczego? 

Jednak ta tragedia uświadomiła mi, że mam obok siebie kogoś, najważniejszą osobę w moim życiu, która zawsze przy mnie będzie. Ja wiem, że On mnie kocha, czuję to codziennie. I wiem też, że mnie nie zawiedzie, że mogę na Niego liczyć. Kolejny raz zdałam sobie sprawę z tego jak ja Go bardzo kocham, jak Go bardzo potrzebuję. Jest dla mnie wszystkim...

"Jesteś dla mnie gwiazdą, która spadła z nieba..."

Uświadomiło mi to też, że mam najwspanialszych rodziców na świecie...i siostrę. Kiedy napisałam o tym Mamie w SMSie, po godzinie była u mnie z tatą. Od początku mnie wspierali, ale nie o to chodzi... Oni byli - tak po prostu byli. I za to im z całego serca dziękuję. 
Piszę to ze łzami w oczach...człowiek czasami nie docenia tego, co ma... nie dostrzega rzeczy tak bardzo ważnych. Nie zwraca na to uwagi, dopóki nie stanie się coś złego.

A ja? Radzę sobie... jestem silna. Staram się być. Potrafię się uśmiechnąć, kiedy w środku dusi mnie ból. Tylko po co płakać, skoro to nic nie da i nawet nie przyniesie ulgi?

Mam cudownego Męża, wspaniałych rodziców, kochaną siostrę i najlepszych przyjaciół, którzy są ze mnę mimo wszystko.

______________________________________

Na poprawę humoru zapraszam na coś słodkiego :)
Smacznego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nasz cud

Nasz cud
Zanim cię poczęłam - pragnęłam Cię, zanim cię urodziłam - kochałam Cię, nim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa oddać za Ciebie życie